Hollywood ‘da ayrılan ayrılana!

Yazmayalım yazmayalım derken, ardı arkası kesilmiyor ayrılık haberlerinin. Ki Brett Favre gibi bizim buralarda fazla tanınmayanlardan bahsetmiyoruz bile. Öncelikle 5 yıllık evli çiftimiz Christina Aguilera ve Jordan Bratman dan başlayalım isterseniz, ne de olsa en tartışmalı olanlardan biri bu. Demi Moore – Ashton Kutsher gibi “açık evlilik” yaşıyorlarmış, ve Christina Aguilera ‘nın sayısız lezbiyen ilişkisi olmuş. Hadi bakalım, bu kavga nereye varacak ?

Christina Aguilera ve Jordan Bratman

Bir başka ayrılık rüzgarı da Courteney Cox ve David Arquette çifti tarafından esiyor. Çığlık serisinden tanıyabileceğiniz bu arkadaşlar 1999 yılında evlenip 5 yıllık bir birlikteliklerini resmiyete dökmüşlerdi. Bu yılın yaz aylarından çığlık 4 filminin çekimleri tamamlandığı sırada David Arquette ile cinsel ilişki yaşadığını iddia eden bir bayanın televizyona çıkması üzerine, çiftin zaten 4-5 aydır ayrı yaşadığı, ve boşanma arefesinde oldukları ortaya çıktı.

Courteney Cox ve David Arquette

O zaman evli olmayıp da sadece sevgili olarak yolları ayıranları da sadece birer fotoğraf ile analım. Colin Farrell ve oyuncu sevgilisi Alicja Bachleda, Shia Labeouf ve Carey Mulligan da ayrılmışlar…

Shia LaBeouf ve Carey Mulligan

Colin Farrell ve Alicja Bachleda
Yorum yok... İlk yorum yazan siz olun!