2011 yılının en yaratıcı reklamları

2011 yılının en yaratıcı reklam örnekleri

Tam Bebeğin poposundaki Tost ekmeğini anlamlandırmaya çalışırken sağ üstteki yazıya takılıyor gözümüz: Bebeğinizin cildi yanıyorsa, çözüm Alpika pişik Kremi! Yazılı Basın reklamlarındaki yaratıcılık ögesi çok daha fazla öne çıkmalı, ve başarılı reklam kampanyaları ve marka çalışmalarının sonuçları bunu kanıtlar nitelikte. Pokkisam ‘da rastladığım aşağıdaki örneklerin çoğunun sizleri şaşırtacağına eminim.

Buradaki örneklerden benim favorilerim Kopenhag Hayvanat Bahçesi ve Loreal Reklamı. Bu arada yaratıcı reklam örnekleri ülkemizde de fazlası ile var tabii ki, özellikle en akıllarda kalanlardan biri Yeni Rakı ‘nın “Denizde yaşayan solungaçlı canlı…” reklamı olsa gerek. Hatırladınız mı?

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 6

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 5

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 4

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 3

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 2

 

2011 yılının en yaratıcı reklamları 1

 
Devamı için buraya bakabilirsiniz.

————————
Creativity in advertisement is most certainly one of the the most effective points of the whole concept. In printed media where you only have the visual effect, you really have to get the attention of the viewer to the product through a straight message. Some of the above Samples really show great examples of that creativity and leave you interested in the product with a smile on your face. See the rest of the Samples here…
Yorum yok... İlk yorum yazan siz olun!