Justin Bieber ve Willow Smith aynı Sahnede!

Justin Bieber ‘in Staples Center Los Angeles ‘da 20.000 kişiye verdiği konser kabarık sürpriz sanatçı listesi ile de adından söz ettiriyor. Usher, Jaden ve özellikle Willow Smith ‘in sahneye çıktığı anlarda gençler tamamen çığırından çıkmış ve ortalığı inletmeye başarmış. Sahnede olduğu sürede şarkı söylemenin yanı sıra dans eden, piyano çalan, eline gitarı alan ve hatta baterinin de yine başına geçen Justin, konserden sonra: “LA bu gece müthişti!!! Usher, Jaden [Smith], Sean [Kingston] ve kız kardeşim Willow Smith!!! LA altımızda titredi!!! Hepinizi çok seviyorum!!!! ” diye twitlemiş.

Justin Bieber Willow Smith Konser

Şu an “Whip My Hair” ile tüm Amerikayı sallayan Willow Smith ‘in ilk klibi Youtube ‘da bir hafta da 7 Milyon izlemeye ulaşmış. Will ve Jada Smith bu işi biliyor, tüm tecrübelerini oyuncu Jaden ve şarkıcı Willow ‘ a aktarmışlar. Bu aileyi daha çok göreceğiz gibi bir his var içimizde…  Aşağıda konserden iki kısa klip var, bakalım siz nasıl bulacaksınız bu gençlerin performanslarını? Bu arada Justin Bieber ‘in photoshoplu resimlerini gördünüz mü?

2 Yanıt - “Justin Bieber ve Willow Smith aynı Sahnede!”

  1. ooo çook iiyyii…

  2. Justin gereğinden fazla iyi.Bu nedenle Willow ,Justin’in yanında bir az sönük kalmış.Her şeye rağmen ikisi de mükemmelin çok çok ötesindeydi.Sahnedeki enerjileri bambaşkaydı.Bana kalsa bu mükemmel videodan sonra diyeceğim çok şey var ama yazmaktan yoruldum. BAY! :) :) :)